Jdi na obsah Jdi na menu
 The Rasmus

Finská rocková skupina The Rasmus, která o víkendu vystoupí na prvním ročníku festivalu Senec Fest, přijede na Slovensko až v den koncertu, tedy v sobotu 29. července.

Zdrží se do neděle, ale nocovat bude mimo hlavní město. Kromě koncertu na Slovensku zatím jiné plány nemá. Během celého pobytu vyžadují členové nonstop teplou kuchyni, která nesmí chybět spolu se studenou ani v backstagei. Přímo za pódiem musí mít k dispozici i tři sprchy s teplou vodou. Na nápoje The Rasmus zvlášť nároční nejsou. Vystačí si s pivem, vínem, minerálkou nebo džusy. K dalším požadavkům patří i online připojení na internet s dosahem na pódium.

Na novém festivalu Senec Fest vystoupí The Rasmus jako sobotní headliner. Před nimi se představí slovenské kapely Peha, Gladiator či Slobodná Európa. V pátek se mohou návštěvníci těšit na Anetu Langerovou, před kterou vystoupí i slovenští superstaristi Zdenka Predná, Adam Ďurica, Samo Tomeček nebo kapely IMT Smile, U.K.N.D., Polemic, hip-hop zastoupí Rytmus a mnozí další.


 Zdroj: www.musiczone.cz