Jdi na obsah Jdi na menu
 

30.06.06.
Jak jste si asi všimly tak na přední straně je:
DNES 1:20 NA ČT 2 ZÁZNAM KONCERTU THE RASMUS
(Popmetalový nářez z Finska)
Takže kdo je tak velký fanda jako jsem já tak se může dívat na to.
28.06.06 vyšel pocorn kde je plakát rasmusu,pokorn stojí 40 kč.27.06.06.
 Podlouhé době zase malá aktuálka.Rubrika Finský kalendář 2006
kde jsem vám zvírazníla jména Pauli(25.ledna),Aki(20.března),Eero(18.května) a Lauri(10.srpna) jo a všímně te si že 24.října je jméno RASMUS (které jsem vám zase zvíraznila)
Další spřátelená stránka www.something-magical.xf.cz


22.06.06.
Zaprvé chci se omluvit za to že ted' často nedělám aktualizace důvodem je hezké počasí takže vlastně jsem skoro celí den venku a nemám čas : )
A za druhé přibyla nová rubrika Finsko kde najdete informace o zemi ze které, pochází The Rasmus a do Gallerie jsem přidala The Rasmus Věci

17.06.06 Aki podstoupil operaci očí a tak už nebude nosit brýle. Zdroj:blog.lide.cz/veronika.ozone
Jinak jsem dala do Gallerie pár fotek Eera a spřátelená stránka
www.therasmusweb.estranky.cz

12.06.06
Dneska jsem přidala Puzzle a v Download Wallpers s Laurim a do Gallerie jsem přidala pár fotek Akiho.Nádherné ocenění a jinak taky dvě spřátelené stránky
www.orlandobloom.estranky.cz a www.6funnyweb6.estranky.cz

7.06.06 2000 visits hrozně děkuji!!!Puzzle přidala jsem do Gallerie fotky z Natáčení No Fear ,Největší Fin bohužel Lauri je na 96.místě škoda :( Rozvrh Hodin a Wallpers v Download, Anketa,Zpráva od The Rasmus a spřátelená stránka www.mopslikovia.estranky.cz

3.06.06 Takže nechala jsem vám zprávu z LovePlanet v News jak ste si asi všimly a jinak se omlouvám že včera nebyla aktualizace, protože mě nešel internet jinak dále Wallpers a rozvrh hodin ,který najdete v Download v Gallerii přidány fotky k Laurimu a Rasmus v adio hitparádě skončil na 5.místě a bohužel už se nemůže hlasovat protože je v hitparádě už sedmí týden, Archiv za Květen a spřáteliná stránka www.charmed-life.estranky.cz

 

11.a 12. srpna 2006 od 14:00 hod.

Praha 7, areál Výstaviště, Bruselská cesta

Agentura Interkoncerts se kvůli zrušení dvou potvrzených vystoupení kapel Audioslave a Him rozhodla přesunout místo konání festivalu. Letošní ročník festivalu Love Planet se tak přesouvá z letiště v Táboře do areálu pražského Výstaviště v Holešovicích na Bruselskou cestu a její okolí. Odehraje se v pátek 11. srpna a sobotu 12.srpna. Návštěvníci festivalu budou moci na třech scénách zhlédnout například britskou legendu Pet Shop Boys, skotské kvarteto Franz Ferdinand, industriální metalovou kapelu Ministry, nebo hiphopovou hvězdu Ice - T s ostrou formací Body Count z USA.

Z domácí scény festival Love Planet nabízí řadu předních kapel jako například 100°C, Priessnitz, Nierika nebo Vypsaná Fixa.

Pro milovníky taneční hudby je na páteční noc připravena party v Křižíkově pavilonu. Program do ranních hodin budou kromě domácí djské špičky zajišťovat Hernan Cattaneo (UK), Satoshi Tomiie (JAP) a Dave Seaman (UK).

Vstupné:
Již zakoupené zlevněné vstupenky zůstávají v platnosti, nebo je možné je vrátit v místě jejich zakoupení, a to do konce června 2006.

V současné době je možné zakoupit vstupenku v síti Ticketpro za 695,- Kč. Od 1. června bude lístek stát 795,- Kč a to až do dne konání festivalu, na místě pak 895,- Kč.

Organizátoři Love Planet se všem omlouvají za tuto změnu.