Jdi na obsah Jdi na menu
 30.08.06 Asi tak v dubnu jsem dala na tyto stránky RadioBlog akorát jsem ho potom zase smazala protože stým byly problémy a ted' jsem ty problémy spravila a dávám ho sem znovu najdeteho v Oblíbených odkazech dále jsem dala dvě ankety a dvě Ocenění .

29.08.06
Jo a ve videích najdete pár videí z Love Planet

29.08.06 
Zase menší aktuálka :-) Přidala jsem další tři Avatary a pak dvě spřátelené stránky což se chci omluviv že stránku www.sestry.ic.cz dávám na stránky až ted' protože jsem na ni asi zapomněla.A pak rusko-anglickou stránku o The Rasmusu www.loverasmus.narod.ru


24.08.06 Tak jsem se právě dozvěděla že v příštím Bravu (7.9.) bude The Rasmus už se horozně těším :-D
Jinak je spřátelená stránka v Affiliates.

22.08.06
Udělala jsem menší pořádek v rubrikách Dynasty a Finsko.V Dynasty jsem přidala Diskografie,Singly,Vidoklipy skupin Kwan a Killer.A ve Finsku jsem přesunula Finský kalendář a Největší Fin tak kdyby ste je hledaly tak at' víte kde jsou.

21.08.06
Eero má svou vlastní kapelu hay & Stone,která byla založena v roce 2004 a skládá se z Eero Heinonem(zpěv,bass),Petri Kivimäki (kytara) a Hannu Risku (bubny).Na www.myspace.com/hayandstone si můžete pár písniček poslechnout.

Další singl z alba Hide From The Sun by měl být nejspíš Immortal.

Do Gallerie jsem přidala fotky:Akiho,Pauliho,Eera,Lauriho a ještě pár fotek z festivalu Love Planet,které jsem našla na internetu.A spřátelená stránka
www.serialoccalifornia10.estranky.cz


17.08.06 V The Rasmus zprávách zpráva,v Koncertech data dalších koncertů v Galleri přidána animace a dva Avatary a jedna spřátelená stránka v Affiliates.


14.08.06 Jen v Gallerii sedm fotek z Love Planet (fotografie jsou z www.loveplanet.cz)


11.08.06 Do 14.08.06 nebudou aktualizace!!!
Jo a jinak jsem našla na jednom polském blogu fotku Akiho a asi jeho bratra.(nevím to jistě jestly je to jeho bratr ale podoba tam je.)

Obrazek
9.08.06 Po dlouhé době se zase hlásím s malou aktualizací. Přidala jsem Archiv za měsíc Červenec a do videí The Rasmus dokument.A do článků jsem přidala článek
The Rasmus chystají pro fanoušky dokumentární DVD